Radical Democracy ve Remixing Europe ile Documentarist’teyiz! Radical Democracy ve Remixing Europe ile Documentarist’teyiz!
Bu hafta hem RADİKAL DEMOKRASİ Video Gösterimi, hem de REMIXING EUROPE sunumuyla Documentarist 7. İstanbul Belgesel Günleri’ndeyiz!

 

RADİKAL DEMOKRASİ VİDEO GÖSTERİMİ VE PANEL

11 Haziran 2014 Çarşamba, 18:00 @ SALT Beyoğlu

Ocupaeldinero_2Sizleri Radikal Demokrasi: Avrupa Video Yarışması 2014 kazanan videoları da içeren 60 dakikalık uluslararası Radikal Demokrasi seçkisini izlemeye ve ardından Türkiye’den yönetmenlerle yapacağımız panele katılarak tartışmanın bir parçası olmaya davet ediyoruz! Gösterimde yer alan tüm videoların detaylı açıklamaları burada.

Etkinlik açıklamasını gösterime ev sahipliği yapan Documentarist 7. İstanbul Belgesel Günleri websitesinde ve Facebook etkinlik sayfamızda da bulabilirsiniz. Yarışma ve kazanan video bilgileri için Radikal Demokrasi kitapçığı’nı indirebilirsiniz.

 

REMIXING EUROPE SUNUMU

12 Haziran 2014 Perşembe, 21:00 @ The Mekan

remixingeuropeimage2Doc Next Network olarak medyada göçmen algısı üzerine yürüttüğümüz 2 senelik Remapping Europe projesinin bir parçası olan Remixing Europe kitabı ve Remapping Europe kataloğu baskıdan çıktı!

Documentarist 7. İstanbul Belgesel Günleri kapanış etkinliğinde yer alarak projeye katkı sağlayan partnerlerimizle birlikte bir sunum yapacağız ve iki kitabı da tanıtıyor olacağız. Remixing Europe’un Türkiye bölümünde bir röportaj ile yer alan, Gezi Lab’de birlikte video ürettiğimiz hip hop grubu Tahribad-ı İsyan da sunumdan sonra sahne alacak ve bir konser ile etkinliğe eşlik edecek.

 
Bu hafta hem RADİKAL DEMOKRASİ Video Gösterimi, hem de REMIXING EUROPE sunumuyla Documentarist 7. İstanbul Belgesel Günleri’ndeyiz!

RADİKAL DEMOKRASİ VİDEO GÖSTERİMİ VE PANEL

11 Haziran 2014 Çarşamba, 18:00 @ SALT Beyoğlu

Ocupaeldinero_2

Sizleri Radikal Demokrasi: Avrupa Video Yarışması 2014 kazanan videoları da içeren 60 dakikalık uluslararası Radikal Demokrasi seçkisini izlemeye ve ardından Türkiye’den yönetmenlerle yapacağımız panele katılarak bu tartışmanın bir parçası olmaya davet ediyoruz! Gösterimde yer alan tüm videoların detaylı açıklamaları burada.

 

 

 

REMIXING EUROPE SUNUMU

12 Haziran 2014 Perşembe, 21:00 @ The Mekan

remixingeuropeimage2Doc Next Network olarak medyada göçmen algısı üzerine yürüttüğümüz 2 senelik Remapping Europe projesinin bir parçası olan Remixing Europe kitabı ve Remapping Europe kataloğu baskıdan çıktı!

Documentarist 7. İstanbul Belgesel Günleri kapanış etkinliğinde yer alarak projeye katkı sağlayan partnerlerimizle birlikte bir sunum yapacağız ve iki kitabı da tanıtıyor olacağız. Remixing Europe’un Türkiye bölümünde bir röportaj ile yer alan, Gezi Lab’de birlikte video ürettiğimiz hip hop grubu Tahribad-ı İsyan da sunumdan sonra sahne alacak ve bir konser ile etkinliğe eşlik edecek.